Новости

Безкоштовна доставка спільно з ТМ "Княгиня Ольга"
Безкоштовна доставка спільно з ТМ "Княгиня Ольга"
Весна з Укрпошта
З 26 лютого до 26 березня 2018 року купуй товари в інтернет-магазинах з переліку нижче, отримуй безкоштовну доставку замовлення від Укрпошти та бери участь у розіграші подарунків*: туру по Україні та подорожі до найромантичнішого міста світу — Парижа! Переможців розіграшу буде визначено 30 березня 2018 року за допомогою сервісу Random.org. Інформація про результати проведення акції буде опублікована на сайті Укрпошти та на офіційній сторінці компанії у соціальній мережі Facebook.
Знижки до Дня Всіх Закоханих
Знижки до Дня Всіх Закоханих
Акція Укрпошти до Дня св. Валентина!
З 26 січня до 14 лютого 2018 року отримуй безкоштовну доставку замовлення від Укрпошти та бери участь у розіграші подарунка до Дня всіх закоханих від страхової компанії SPARE — романтичної подорожі на двох!
Підняття цін ТМ "Княгиня Ольга"
В зв'язку з зростанням закупівельних цін на сировину та витратні матеріали, ми змушені підняти оптові та роздрібні ціни на продукцію ТМ Княгиня Ольга з 5 лютого на 10-30%.

Всі замовлення, зроблені до 05.02.2018р., будуть відвантажені за старими цінами.

Дякуємо за розуміння!
Безкоштовна доставка Укрпоштою!
Всі роздрібні замовлення на суму від 300грн (та оптові замовлення від 1000грн) надсилаються БЕЗКОШТОВНО відправленнями «Укрпошта Експрес» на період до 31.01.2017р.
AlfaSystems GoPro GP261D21